PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100557}
6,4 28 565
ocen
6,4 10 1 28565
5,9 18
ocen krytyków
Ladykillers, czyli zabójczy kwintet
powrót do forum filmu Ladykillers, czyli zabójczy kwintet

bo zainteresowała mne różnica zdań powyżej ale nie wykluczam że będzie beznadziejny ... ak to już jest że to co dla nich śmieszna jest po prostu żałosne

_psydwa_

ciekawe czu juz obejzala(e)s, a tak poza tym to w tym filmie nie chodzi o sam smiech tylko jest to remake ekranizacji starej i klasycznej angielskiej powiesci przeniesionej genialnie na amerykanskie zycie, odpieram wszystkie ataki na ten film, jetrs genialny moim zdaniem w dwoch plaszczyznach:
1)pokazuje w sposob genialny i dobitny przkroj przez amerykanskie spoleczenstwo przelumu wiekow od zacofanie-tradycjonalnej starej baki (murzynki0chszescijanki) az jakiegos boy 'n the hood'a
2)swietne pomysly na pokazanie niebanalnych dowcipow z ktorych masa ludzi smiac sie nie musi bo braciom Cohen wystarczy ze zasmieje sie co dziesiaty, bo nawt dla niego warto jest zrobic en film, zwroccie uwage na prace i zachowanie dwoch policjantow i na samo miejsce ich posterunku!! zachowanie kosciolowej babki czy przypadlosci pozostalych bohaterow z generalem ^_^ na czele!!
ten film nie jest stworzonu dla glupich nastolatkow ktorzy pewnie czekaja juz na "thunderbirds" ( a'fe).
juz koncze ale powtorze sie tylko an koniec. Ludzie!! to nie jest film dla mas!!
bez urazy oczywiscie choc sam pochodze z masy (ludzkiej hehehe ;D)

cwiras

Zgadzam się w pełni, więc jestem tym 1 z 10 ;)
Każdy film genialnych braci ma swój specyficzny klimat i jeszcze bardziej specyficzny humor, który nie wszytkim może akurat leżeć. Mi akurat pasuje w 100%.
Bardzo udany remake, widziałem oryginał i oba filmy są na swój sposób genialne.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones