PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100557}
6,4 28 565
ocen
6,4 10 1 28565
5,9 18
ocen krytyków
Ladykillers, czyli zabójczy kwintet
powrót do forum filmu Ladykillers, czyli zabójczy kwintet

Rewelka komedia

użytkownik usunięty

Ma zdecydowanie za niską ocenę -- minimum 8/10 film prześmieszny Hanks cudowny Polecam

Zgadzam się z tobą, dziwi mnie że taki film ma zaledwie 6,6 ... no ale cóż ... filmweb jest dziwny

krzycho123

Popieram 8/10 jak nic... świetna komedia

Bardzo dobry film. Solidne 8/10!

Franio

Całkiem porządna robota, ale nie od początku. Trzeba trochę poczekać aż się rozkręci:-) 5/10.

użytkownik usunięty

Genialna komedia i od razu wylądowała w ulubionych. Jeden z niewielu filmów, przy których łapie mnie głupawka - długi czas, już po obejrzeniu filmu, wciąż chodziłam z bananem na fejsie i płakałam ze śmiechu.

co to znaczy: chodzić z bananem na fejsie? Ja mam 36 lat i tego mogę nie wiedzieć

użytkownik usunięty
Jack_Holborn

Wybacz, pokaleczyłam nieco polską mowę... Z uśmiechem na twarzy :). W kontaktach ze szczenażerią polecam słownik slangu i mowy ulicznej.

ocenił(a) film na 7

film w miare,hanks slaby.

użytkownik usunięty

Przezabawna komedia. Może nie od początku ale rozkręca się szybko łącznie z akcją. Zakończenie rewelka!:)

General Rules !

ocenił(a) film na 8

Najlepsze są monologi Profesora. Wywód na temat potrzeby zasypania tunelu był niesamowity ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones