PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100557}
6,4 28 565
ocen
6,4 10 1 28565
5,9 18
ocen krytyków
Ladykillers, czyli zabójczy kwintet
powrót do forum filmu Ladykillers, czyli zabójczy kwintet

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Tak dobrze raczej madrze zrobionej Komedii nie widziałem NIGDY. Film jest hmmm dla starszego widza ktory rozumie w nim wszystkie kwastje. Tom Hanks zagrał jak zawsze czyli fenomenalnie. Wszyscy poza murzynkiem dobrze zagrali swoje role. Murzynek nie zagrał zle, ale zagrał wrecz tak samo jak w Strasznym Filmie. Film oceniłem 9/10. Napewno go zapamietam.

użytkownik usunięty
ninecom

Chyba nie widziałeś pierwowzoru (Jak zabić starszą panią) z Alecem Guinessem w roli głównej. Tamten film, jak dla mnie, był GENIALNY - błyskotliwy, z czarnym humorem, rewelacyjnym aktorstwem. Zaś ten - nędzne popłuczyny, nawet humor Coenów zawiódł, bo tu jest tępy i momentami prostacki. Babcia - Murzynka o moherowej osobowości, po prostu irytująca. Po co się braciszkowie brali za remake?

ocenił(a) film na 3
ninecom

To chyba nie widziałes dobrej komedii kriminalnej!! Bo Ladykillers to jak dla mnie SHIT na maska, lecz np Przekręt albo Big Nothing mnie poprostu powaliły!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones