PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100557}
6,4 28 565
ocen
6,4 10 1 28565
5,9 18
ocen krytyków
Ladykillers, czyli zabójczy kwintet
powrót do forum filmu Ladykillers, czyli zabójczy kwintet

czy większość ludzi na tym fiorum oglądała ten sam film co ja? bo raczej w to wątpię. rozumiem, że może się komuś nie podobać jakiś film i to szanuję, ale żeby pisać, że nie było tu ani jednego dobrego momentu, to co wy oglądacie? filmy historyczne, dramaty, romansidła? Niektórych nigdy nie zrozxumiem....

Film był nawet spoko i nierozumiem dlaczego taką słabą ocenę ma ten film. Dam mu 10.

co oglądam? uwielbiam komedie! uwielbiam filmy na których przez cały czas można pękać ze śmiechu i z takim nastawieniem podszedłem do tego filmu i zawiodłem się w 100%, film jest taki sobie ale na pewno nie jest to dobra komedia

użytkownik usunięty
Footix

na przykład co oglądasz, skoro to c się nie podobało

Footix

eee.. nie znasz sie!
to najlepsza komedia braci Coen zaraz po Lebowskim

Footix

co ty masz miedzy uszami?

nie wiem o co Ci chodzi, każdy może miec swoje zdanie, a moje jest takie, że ten film to kompletna beznadzieja, chociaż znam takich, którym się podobał...

Ala_8

co ty masz miedzy uszami?

ocenił(a) film na 7

mnie się nie podobał ten film. Podobało mi się w nim tylko to jak grał Hanks :) no i końcówka jak tak chcieli zabić tą babcię a w końcu sami się pozabijali. Przyznam to było śmieszne :D

Agniecha

na tle oryginalu wypada dosc blado ale i tak mi sie podobal:)

majron

Film jest masakra,totalna komedia,widziałem pare razy i napewno zobacze raz jeszcze.Dobry klimat ,muza,wspaniali aktorzy ,czego jeszcze chcecie żeby Brad Pitt tu wystąpił:) pozdro all

majron

Film jest masakra,totalna komedia,widziałem pare razy i napewno zobacze raz jeszcze.Dobry klimat ,muza,wspaniali aktorzy ,czego jeszcze chcecie żeby Brad Pitt tu wystąpił:) pozdro all

Agniecha

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones