PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100557}
6,4 28 561
ocen
6,4 10 1 28561
5,9 17
ocen krytyków
Ladykillers, czyli zabójczy kwintet
powrót do forum filmu Ladykillers, czyli zabójczy kwintet

.........

ocenił(a) film na 5

Dla mnie to najsłabszy film z Tomem. Bardziej dziwaczny niż śmieszny. Chyba zaledwie raz mnie rozśmieszył.

ocenił(a) film na 7
Lisowczyk

Hahahahahahhahahahhahahah, taka to była komedia. Sprawdź następnym razem twórców filmu, zanim obejrzysz film, bo lubisz aktora w nim występującego. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
koorchacheck

Zapamiętam tą dobrą radę :) Pozdro.

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

To i tak dobrze bo mnie nie rozśmieszył ani razu... Dla mnie to też najsłabszy film Hanksa jaki dotychczas widziałem :/

xaphon

wyrwij sobie z doopy kij.

Lisowczyk

Dajcie se spokój z Hanksem, mnie jego osoba w ogóle do tego filmu nie przyciągnęła, a bracia Coen. Film trochę przypomina "Porąbanych", który z kolei pokazuje, że nawet z mało - albo wcale - znanymi aktorami można zrobić świetną czarną komedię, zaskakującą sytuacyjnie. I tak było w przypadku "Ladykillers". Ja się bawiłem dobrze. Oczywiście, zgodzę się, że Hanksa tutaj przyćmiła główna bohaterka i to ona rozkręcała film i dawała najwięcej powodów do zabawy, ale czyż ten Hanks to jakieś bóstwo jest? Dla niego była zrobiona np. "Skarbonka". Ja rozumiem, że nie było tam dowcipów o seksie i gołych cycków, ale w takim razie może Redakcja powinna w opisach filmów dodawać takie ostrzeżenie: w filmie nie ma gołych cycków, bekania, pierdzenia i żartów z erekcji bądź jej deficytu;-)

Lisowczyk

wyrwij sobie z doopy kij.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones